Wednesday, June 6, 2012

Výlet do Srbska

Včera jsem se tady mořila, Blogger mi nějak odmítal zobrazovat fotky tak, jak bych si přála, text a fotky velký miš maš, musela jsem se vrátit ke starému rozvržení, uvidíme, jestli to ještě bude zlobit....

Ale chtěla jsem napsat o výletu, který se už taky stává tradicí - výlet s kolegyněmi a dětmi kamsi v okolí Prahy. Tentokrát jsme se vydali do Srbska. Vlakem asi 45minut (pro mě, která jsem od porodu nevytáhla paty z Prahy velký zážitek).

Pak pěšky po cyklo inlino pěšo stezce asi čtyři kilometry do vesnice Hostím.Cestou jsme si ukázali, jak se značí lezecké stezky.


(povšimněte si dalekohledu v Mikyho ruce, dárek k narozeninám)

Část cesty vedla lesem, což bylo moc příjemnýDětičky neodolaly házení kamenů do potoka.V Hostími jsme si zašli na oběd, nemuseli jsme vůbec čekat, jídlo bylo hned na stole a ještě jsme si celkem pošmákliDominik celou cestu tam prospal v kočárku (nevídáno neslýcháno), nazpátek už se nesl.Divoká zvířena na cestě.
Slunce pařilo jak blázen,a tak jsme se ještě stavili na nanuka.Na zpáteční cestě Margi v obložení dětí, čte jim tuhle knížku, už ji máme doma, čteme ji na dobrou noc.Tak snad ještě v červnu nějaký podobný výlet stihneme a možná i ve větším počtu!

1 comment:

Alena said...

To snad není možný - vy máte malýho Mikiho klona! A jak roste;)